współpraca

Witam.

Miło mi, że zaglądasz na tą zakładkę.

Nazywam się Barbara Kirszniok, pseudonim Mimi. Urodziłam się 17 września 1989 roku w Bytomiu. Jestem pasjonatką pisarstwa, blogerką, ekonomistką.

Tego bloga prowadzę od 9 lipca 2016 roku.

Odbiorcami treści na nich prezentowanych mają być osoby, które interesują się pisaniem i marzą o tym by zostać pisarzem/pisarką. Rady tutaj są po to, by ułatwić sympatykom pisania drogę ku celu oraz zachęcić ich do szlifowania swojego pisarskiego warsztatu.

Uwielbiam dopieszczać teksty (czyjeś i swoje), dostrzegać w nich błędy. Dlaczego? Bo wtedy mogę jeszcze trochę „posiedzieć” z danym pomysłem, sprawić, by był jeszcze lepszy i nauczyć się, czego nie warto robić.

Zastanawiasz się jakie są zasady współpracy ze mną?

Masz pomysł związany z pisaniem? Pomogę Ci go zrealizować.
Masz napisany tekst (opowiadanie lub książkę lub jedno i drugie)? Pomogę Ci go poprawić.
Masz pomysł i sądzisz, że będę potrafiła Ci pomóc? Napisz śmiało.

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań:

barbarakirszniok@gmail.com

Poniżej znajdują się opinie osób, z którymi dotąd współpracowałam:

1. Grażyna Zaremba Szuba – prowadząca Stowarzyszenie Tradycja, Dworek Tradycja w Bełcznie.

„Dla potrzeb nowego, społecznego projektu Stowarzyszenia Tradycja, Dworku Tradycja i Zagrody Edukacyjnej miała powstać bajka edukacyjna. Wzięłam to przedsięwzięcie na swoje barki, nie mając pojęcia, jak trudnego wyzwania się podejmuję. Szukając pomocy w internecie, natrafiłam na stronę Barbary Kirszniok – bajkowej nauczycielki. Udzieliła mi rad i wskazówek, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Była rzeczowa, konkretna. Podążając za jej życzliwymi podpowiedziami, udało mi się dotrzeć do celu.”

Grażyna Zaremba Szuba 1

2. Krzysztof M. – „Pani Basia jest kreatywna i miła. Nasza współpraca polegała na pracy nad moim kryminałem. Zauważyła wiele błędów. Jestem jej bardzo wdzięczny.”

3. Piotr WolnyReferencje

Barbara Kirszniok

Podziel się tym wpisem ze znajomymi